Aktywności

U nas nie ma nudy!

Ladies evening

Regularne spotkania skierowane do kobiet, które chcą podjąć się rywalizacji w żeńskim gronie. Każdego tygodnia około 20-24 pań przystępuje do rozgrywek. Dodatkową korzyścią dla uczestniczek aktywności jest możliwość rozwoju umiejętności przy wsparciu najlepszych trenerów, jak np. z obecną mistrzynią Polski, Zosią Piórkowską. Podczas Ladies Evening każda z zawodniczek przynajmniej raz będzie miała szansę trenować pod okiem naszej mistrzyni lub innych trenerów zrzeszonych wokół Interpadel Warszawa.

Rozgrywki odbywają się w formule Mexicano. Oznacza to, że przed rozpoczęciem każdego meczu odbywa się przydzielenie partnerów – podczas pierwszych meczy jest ono losowe, natomiast po około trzech rozgrywkach gracze są dobierani na podstawie punktów. Promuje to rywalizację na poziomie odpowiednim dla każdej z uczestniczek Ladies Evening. Mecze trwają do osiągnięcia sumy 21 punktów. Do kwalifikacji generalnej natomiast liczy się każdy zdobyty punkt, a wydarzenie zakończone jest nagrodzeniem trzech padlistek, które w danym tygodniu osiągnęły najlepszy wynik.

Dla wszystkich

Americano

Rozgrywki otwarte dla wszystkich graczy padla na różnych poziomach zaawansowania. Odbywają się w formule, w której przed każdym meczem losowani są nowi partnerzy, rywalizujący na przypisanym do nich korcie. Losowanie partnerów odbywa się poprzez niezależną aplikację i jest ono w pełni przypadkowe. Każdy z meczy rozgrywany jest do momentu, w którym obie pary na korcie zdobywają w sumie 21 punktów.

Najczęstszym scenariuszem tej aktywności jest możliwość zagrania z każdym uczestnikiem danego Americano, co pozwala padlistom na zdobycie nie tylko wielu nowych umiejętności, ale również poznanie innych entuzjastów padla i zdobyciu nagród od klubu Interpadel Warszawa.

Rozwijaj swoje umiejętności

Mexicano

Mexicano to aktywność dla wszystkich tych, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności gry w padla z różnymi graczami, ale na podobnym do siebie poziomie zaawansowania. Przed rozpoczęciem każdego meczu odbywa się przydzielenie partnerów – podczas pierwszych rozgrywek jest ono losowe, natomiast po około trzech meczach gracze są dobierani na podstawie punktów. Mecze rozgrywane są do sumy 21 punktów. Do kwalifikacji generalnej natomiast liczy się każdy zdobyty punkt, a wydarzenie zakończone jest nagrodzeniem trzech padlistów, którym w danym tygodniu udało zdobyć się najwięcej punktów.

Gra w parach

Król Kortu w parach

Król Kortu to nazwa sportowych zmagań mających na celu wyłonienie jednej najlepszej pary wśród wszystkich uczestników danej odsłony wydarzenia. Zawodnicy przez cały czas trwania rozgrywek grają w tej samej parze – mogą dołączyć do wydarzenia ze swoim partnerem lub indywidualnie i wybrać partnera spośród innych graczy, którzy zgłosili się w pojedynkę.

Każdy mecz ograniczony jest czasowo do 10 minut. Po wygranym meczu zwycięska drużyna przechodzi na „wyższy” kort, natomiast ta, która przegrała zajmuje „niższy”. Para, która na koniec aktywności wygra mecz na ostatnim, „najwyższym” korcie, otrzymuje tytuł Króla Kortu.

Akademia

Akademia Interpadel skierowana jest do tych graczy, którzy chcą podnieść swoje umiejętności techniczne gry pod okiem wykwalifikowanego trenera. Na spotkania dołącza od dwóch do czterech osób. Na każdym z nich ćwiczone są inne elementy rozgrywki, dzięki czemu regularne uczestnictwo pozwala im na zdobycie solidnej bazy do rywalizacji w innych aktywnościach lub turniejach. Akademia Interpadel to miejsce, w którym odnajdzie się każdy gracz aspirujący do dalszego rozwoju.

Śniadanie z InterPadel

To poranne spotkania dla wszystkich rannych ptaszków, którzy chcą swój dzień rozpocząć od meczu padla. Rosnąca popularność aktywności wskazuje, iż ta grupa z każdym tygodniem rośnie. Rozgrywki odbywają się w otwartej formule – spotykają się tutaj gracze na różnych poziomach zaawansowania i w dowolny sposób dobierają się w drużyny i rozgrywają dowolną liczbę towarzyskich meczy. Ten rodzaj aktywności skłania jej uczestników do samoorganizacji oraz tworzy możliwości na poznanie nowych partnerów do gry. Co ważne, spotkania okraszone są pyszną kawą oraz śniadaniami w formie słodkich bułeczek dla każdego z graczy.

Open InterPadel

Aktywność dla wszystkich tych, którzy chcą wieczór spędzić nie tylko na treningu, ale i w miłym towarzystwie. Rozgrywki odbywają się w otwartej formule. Spotykają się tutaj entuzjaści padla na każdym poziomie zaawansowania. Gracze samodzielnie dobierają się w drużyny i rozgrywają dowolną liczbę meczy towarzyskich. Taka formuła spotkań zachęca do socjalizacji i poszerzania kręgu potencjalnych sparingpartnerów. Wydarzenie cieszy się dużą popularnością z uwagi na jego swobodny charakter.